Artsakh Brandy Company

Artsakh Brandy Company" je jednou z prvních rodinných firem v Arménii, která se začala zabývat výrobou alkoholických i nealkoholických nápojů a vína. Společnost byla obnovena v roce 1998. V době od rozpadu Sovětského svazu a zejména v době válečného konfliktu o Náhorní Karabach, byl areál továrny poničen válečnými událostmi a navíc i zubem času…

Celý text »

Bienheureux

Přání Jean Moueix a Alexandra Sireche bylo jasné: vytvořit společnost, na kterou budou moci být hrdí. A tak v roce 2013 založili společnost "Les Bienheureux“, jejímž cílem bylo vyrábět takový sortiment lihovin (včetně whisky), který by splňovala jejich nejpřísnější kritéria a který by byl nositeli těch nejdokonalejších smyslů, které alkoholickým výrobkům dávají jejich vlastní duši…

Celý text »

Fruit distillery

Založení pálenice v Marcelové v roce 2006 můžeme směle označit za významnou událost v oblasti gastronomie na Slovensku. Společnost Fruit Distillery Cooperation klade důraz na maximální kvalitu, proto se věnuje produkci limitovaných sérií čistých odrůdových destilátů a výrobků zpracovaných z destilátů - vše pod značkou Marsen.

Celý text »

Proshyan

Již více než 125 let vyrábí "Proshyan Brandy Factory", brandy lahodné chuti, vynikajících vůní, které jsou zážitkem i pro ty nejnáročnějších fajnšmekry.

Celý text »

RUNA

Švédský výrobce kvalitní vodky a ginu. Firma začala psát svou historii v minulém desetiletí a vsadila na kvalitu, tradiční výrobní postupy a používání těch nejlepších certifikovaných, ekologicky získaných surovin, včetně kvalitní vody pramenící v lůně překrásné švédské přírody.

Celý text »

Saint Rob

Francouzská revoluce v roce 1789 hluboce poznamenala následnou historii Francie. Revoluce znamenala mimo jiné konec vlády absolutistické monarchie, přičemž byly zrušeny výsady šlechty a duchovenstva. Majetky jim byly vyvlastněny, což se dotklo i kláštera sv. Roberta. Toto rozsáhlé, kdysi prosperující hospodářství, skládající se z kaple, i na dnešní poměry elegantní budovy statku a vlastního pramene vody, o kterém se věřilo, že má léčivé vlastnosti, představovalo příjemné výletní středisko. Z tohoto místa, vyznačujícím se do vypuknutí revoluce pohodlným životem, zbyly následně po dobu několik staletí pouze trosky a stala se tak pouhým stínem toho, čím toto místo dlouhá staletí bývalo.

Celý text »

Teerenpeli

Teerenpeli Group je rodinná firma, která provozuje v dokonalé shodě vlastní restaurace, pivovar a lihovar. S restauracemi pod hlavičkou Teerenpeli se můžete setkat ve velkých městech ve Finsku, jako Lahti, Helsinki, Tampere, Turku a Lappeenranta. Firemní pivovar a lihovar se nachází ve městě Lahti.

Celý text »

Valinch & Mallet

"There isn’t greater joy in life that following and indulging in our passions, whatever they may be"

Ve volném překladu „Není větší radosti v životě než se vydat a oddat naší vášni, ať se jedná o cokoliv“

Celý text »